Sposób Pakowania

Poleć tą treść

PRZESTRZEGAJ ZAWSZE TYCH ZASAD ABY PACZKA DOTARŁA DO ODBIORCY W SPOSÓB NIENARUSZONY:

  1. Dobierz odpowiednio mocne opakowanie do zawartości przesyłki tak aby podczas podróży opakowanie nie rozerwało się.
  2. Jeśli przesyłasz delikatne przedmioty dobierz do nich stosunkowo większe opakowanie tak aby nie dotykały się one ścianek wnętrza paczki oraz wypełnij pustą przestrzeń paczki materiałami typu: papier, pianka bądź folia z pęcherzykami powietrza.
  3. Jeśli przesyłasz przedmioty o ostrych krawędziach owiń je papierem bądź folią z bąbelkami.
  4. Do wnętrza paczki wrzuć dla pewności adres odbiorcy i nadawcy z pełnymi danymi.
  5. Postaraj się aby paczka nie miała ostrych zakończeń ani otworów- oklej ja taśmą
  6. Zaadresuj dokładnie paczkę pisząc na niej swój adres jako adres nadawcy oraz adres odbiorcy wraz z numerami telefonów do siebie i do odbiorcy.
  7. Jeśli wysyłasz kilka paczek pod jeden adres zaadresuj każdą z nich oddzielnie.
  8. Jeśli w przesyłce znajdują się przedmioty SZKLANE bądź KRUCHE umieść takie oznakowanie na zewnątrz przesyłkiPoza tym PAMIĘTAJ:

SPRZĘT KOMPUTEROWY:
Jeśli przesyłasz sprzęt komputerowy pamiętaj o tym, że jego pamięć jest niewytrwała na wstrząsy i podczas przewozu jej zawartość może ulec zniszczeniu. Dlatego zrób kopię zapasową zawartości dysku twardego. Przesyłając KOMPUTER umieść takie oznaczenie na wierzchu paczki.

SPRZĘT ELEKTRONICZNY:
Przesyłając sprzęt elektroniczny najlepiej umieść go w oryginalnym opakowaniu ponieważ jest ono najlepszym zabezpieczeniem przesyłanego sprzętu. Jeśli nie posiadasz takiego opakowania zapakuj sprzęt do pudełka tekturowego wypełniając koniecznie pustą przestrzeń styropianem bądź folią z bąbelkami.

ROWERY I ROWERKI:
Przesyłając rowery i rowerki dziecięce obniż siodełko do najniższego poziomu, kierownicę skręć równolegle z ramą oraz oklej te części rowera które wystają oraz mogą ulec obtarciom podczas transportu.Rower spakuj w karton. Takie przygotowanie zabezpieczy w pełni twój rower.

SZKŁO:
Pamiętaj przesyłając SZKŁO, RZECZY KRUCHE aby umieścić na opakowaniu odpowiednia informację o tym. Pakując takie rzeczy owiń dokładnie każda z nich oddzielnie papierem bądź folią bąbelkową a umieszczając w pudełku wypełnij wolna przestrzeń tak aby nie miały możliwości przesuwania się podczas transportu.

KONTAKT

+48 500 48 60 50

+353 87 95 25 130

kurier-europa@wp.pl

Pod tymi numerami telefonów możesz skontaktować się z naszym kurierem.

ZAMÓW KURIERA

Sprzwadź termin wysłek w naszym kalendarzu online i zamów kuriera już teraz przez internet.
Najbliższy termin wyjazdu:

POLECAMY