O Kurier Europa

Poleć tą treść

Witamy wszystkich serdecznie na stronie Kuriera.

Firma Kurier-Europa specjalizuje się w przewozach przesyłek i osób na terenie Polski i Europy. Nasze oferty kierujemy do klientów prywatnych jak i firm. Od lat 90-tych zdobywamy doświadczenie na arenie krajowej i międzynarodowej.

Od początku roku 2007 nasze usługi obejmują również Irlandię, Wielką Brytanię i Belgię. Paczki do wymienionych oraz innych państw europejskich można nadawać z całej Polski. Podstawowa trasa przejazdu Kuriera w Polsce przebiega przez województwa: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie.

W miarę upływu czasu poszerzamy nasze propozycje dla klientów i obejmujemy nimi coraz większy obszar Europy. Ciągle dążymy do ulepszania jakości naszych usług w oferowanych Państwu przewozach. Posiadamy doświadczoną kadrę i programy do tworzenia profesjonalnych usług w dziedzinie transportu (certyfikaty).

Naszym atutem jest skuteczność działania, szybkość oraz niezawodność w dostarczaniu każdej nam przekazanej paczki.

Bogato przygotowana dla Państwa oferta daje możliwość przesyłania paczek standardowych i niestandardowych. W naszych propozycjach znajdą Państwo również możliwość zorganizowania przeprowadzki, przewozu zwierząt, motocykli, rowerów, mebli i wielu, wielu innych.

Każda Państwa uwaga i sugestia jest i będzie rozpatrywana indywidualnie.

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Pozdrawiamy

Kurier Europa

KONTAKT

+48 500 48 60 50

+353 87 95 25 130

kurier-europa@wp.pl

Pod tymi numerami telefonów możesz skontaktować się z naszym kurierem.

ZAMÓW KURIERA

Sprzwadź termin wysłek w naszym kalendarzu online i zamów kuriera już teraz przez internet.
Najbliższy termin wyjazdu:

POLECAMY